חברון זלצמן | News
675
rtl,page-template,page-template-blog-template1,page-template-blog-template1-php,page,page-id-675,ajax_updown_fade,page_not_loaded,smooth_scroll,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.2.3,vc_responsive

News

נבחרנו למשרדי השנה של גלובס

24 Nov, by Gabby Salzman in News

״חברון זלצמן עושים רעש בלי לעשות פרובוקציה. יש‭ ‬מקום‭ ‬למשרדי‭ ‬בוטיק‭, ‬שבהם‭ ‬לבעלים‭ ‬יש‭ ‬יכולת‭ ‬ורעב‭, ‬והם‭ ‬נכונים להפשיל‭ ‬שרוולים‭ ‬כדי‭ ‬לתת‭ ‬ערך‭ ‬מוסף‭ ‬ללקוח‭. ‬לחברון‭ ‬זלצמן‭ ‬יש‭ ‬את‭ ‬הדרוש‭.‬״

זוכים בתחרות מלך הג׳ינגל

22 Oct, by Gabby Salzman in News

משרד הפרסום 'חברון זלצמן' הוא הזוכה בתחרות מלך הג'ינגל של שפ"מ עם הקמפיין "כל אחד מצא סיבה לבוא לרויאלטי" עבור המותג רויאלטי.
לכתבה…

העיקר הבריאות

17 Apr, by Gabby Salzman in Uncategorized

משרד הפרסום חברון-זלצמן קוטף את פירות הניסיון בשוק הוויטמינים ותוספי התזונה: ל"גלובס" נודע, כי המשרד יטפל בתקציב המותגים סולגאר וסופהרב של קבוצת אמברוזיה.
לכתבה…

להתראות, עברנו לשדר ביוטיוב

20 Mar, by Gabby Salzman in Uncategorized

טור של גבי זלצמן בישראל היום: ״תגידו‭,‬ אתם‭ ‬יודעים‭ ‬מה‭ ‬קורה‭ ‬כשמכניסים‭ ‬סוכריית‭ ‬מנטוס‭ ‬לדיאט‭ ‬קולה‭?‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬ אם‭ ‬כן‭,‬ כנראה‭ ‬שגם‭ ‬אתם‭ ‬ראיתם‭ ‬את‭ ‬זה‭ ‬ב-‭YouTube‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬…״
לכתבה…

דודי חברון במאמר על מותג מנצח בבחירות

04 Feb, by Gabby Salzman in Uncategorized

כמו בכל מערכת בחירות, גם בבחירות הקרובות ההצלחה בקרב קהל הבוחרים צפויה ליפול בחלקם של המועמדים שיקפידו על מיתוג ברור, חד ומובחן של עצמם ושל מפלגתם.
זמן קצר לפני שתשדירי הבחירות יכבשו את המסך והסיסמאות ישטפו את שלטי החוצות, אפשר ללמוד מכמה קמפיינים וסיסמאות ממערכות הבחירות בישראל שנחרתו בזיכרון.
לכתבה…

כותבים על קמפיין עבאדי

01 Oct, by Gabby Salzman in Uncategorized

בין הסרטונים של עבאדי שעלו לאוויר (5 בסה"כ) היה אחד שהזכיר לכל צופה ממוצע את אחת הפרסומות היותר מדוברות של השנתיים האחרונות – פרסומת שטראוס-עלית למותג הבמבה שוש – את לא מחליטה עליי…

לכתבה…

השקת עבאדי מיני

01 Oct, by Gabby Salzman in News

תקציב ההשקה של חטיפי עבאדי עומד על 1.5 מיליון שקל שיופנו בעיקר לאינטרנט.
את סדרת הסרטונים לאינטרנט יקדם השחקן קובי פרג', המוכר בעיקר מפעילותו כחלק מהרכב "הפיג'מות.

לכתבה…

SeboCalm קמפיין הפרסום

22 Jul, by admin in News

קמפיין הפרסום הופק על ידי משרד הפרסום "חברון זלצמן" ויכלול לראשונה חשיפה בבתי הקולנוע ברשת "סינמה סיטי" בכ-14,000 הקרנות, נוסף על הפרסום בערוצים 22, 10, בעיתונות הארצית, אינטרנט ופעילות קד"ם בנקודות המכירה.

לכתבה…

הכוכב של מועצת החלב – קישקשתא

22 Jul, by admin in News

מועצת החלב החלה היום בצילום הקמפיין החדש של משרד "חברון זלצמן". כוכב הפרסומת החדש-ישן הוא דמות הילדים קישקשתא. המסר בפרסומת כמו בשנים האחרונות: צריכת שלוש מנות של מוצרי חלב ביום.
לכתבה…